0523-757-966
© כל הזכויות שמורות לסיגל לזרוביץ - יעוץ, אימון, ניהול והדרכה - איתך בדרך לשינוי והתפתחות, ת.ד. 7494, חיפה, 31074 | טל': 0523-757966 | דוא"ל: sigal.coach@gmail.com
ניתן לפרסם, לשכפל, להעתיק, להקליט ולהעביר לכל אחד, בכל צורה שהיא ובלבד שהמאמר ישאר שלם כולל הקרדיט לכותבת המקורית בסוף המאמר – ושיהיה בהצלחה ובהנאה


משובי מתאמנים/ נועצים  *

הדף בבניה.... 

סיגל יקרה,

פגשתי אותך בצומת מאוד חשובה בחיי מבחינה מקצועית ואישית, כאשר תחום העיתונות בו עסקתי קורס אל מול עיניים כלות ואינו מאפשר פרנסה ראויה עבורי ועבור רבים מעמיתי לעבודה ולאהבת הכתיבה.

עבורי, בראש, זה היה הזמן לוותר על האהבה ולמצוא עבודה בתחום עיסוקי השני שממנו התרחקתי בשנים האחרונות. מכובד וראוי ככל שיהיה משהו בי לא מצא כבר את עצמו בתחום וכך הגעתי אלייך חוששת, מה שנראה לי אז בלתי נמנע - להתפשר ולמצוא עבודה.

אבל מהר מאוד מצאתי אצלך את המקום שכל כך ביקשתי - למצוא עבודה מבלי לוותר על האני שלי.

לא, לא התפנקנו..אבל בנחישות וביסודיות, כאשר את שמה לב לפרטים הקטנים ביותר ברצונות, ביכולות, בחוזקות ובחולשות עם חיבור אמיתי למציאות בשוק התעסוקה, עברתי איתך אימון אישי שהוא אימון לחיים ויישאר איתי עוד זמן רב.

לשמחתי ליווית אותי לאורך התהליך כולו, משלב ניטור התפקידים שהייתי רוצה, כתיבת קורות חיים, פנייה מעסיקים, והגעה לראיונות עבודה. ליווי שנמשך מעבר לפגישות האימון, באופן מעורר הערכה ובלתי מובן מאליו כלל.

שמחת אתי את מציאת העבודה ונותרת כתובת איתנה להתייעצויות בנוגע להתנהלות מול המעסיק, חוקי עבודה ועוד.

סיגל יקרה, אני חבה לך חוב גדול מאוד. חבה לך הכרת תודה שלא נתת לי לוותר על החדווה שבעשייה וכיוונת אותי למקומות שבהן הנפש תצמח. ידעת בתבונתך הרבה לכוון אותי נכון למקומות שהכניסו בי אנרגיה ורצון מחודש לצאת ולכבוש את העולם.

מציאת העבודה כמובן הגיעה והייתה הישג ובונוס נפלא לשיעור נהדר לחיים.

בהוקרת אין קץ,
סמדר סלומון, עיתונאית, דוברות ויח"צ, 2014


"תהליך מבורך וחשוב. היית מאמנת מעולה עבורי.
שיפרתי את הידע שלי בחיפוש עבודה.
קיבלתי עידוד, כלים לחיפוש עבודה, הבנתי מה אני צריך"  

חנוך הראל, עובד סוציאלי קליני ופסיכותרפיסט, פברואר 2014      
      
"
מהאימון למדתי מהם הנושאים חשובים לי, במה אני במיוחד טובה וטוב לי לעשות. מהפגישות איתך יצאתי בהרגשה שאני שווה, שאני ערכית, מעבר למטרת הייעוץ והאימון היו הישגים אישיים שהביאו אותי להבנה יותר טובה של מה מתאים לי ולמה, הן מבחינת עבודה, מבחינה זוגית ומבחינה הורית".

שני, מתאמנת בת 40, אימון אישי לחיים.


"היית מאמנת מדהימה, הצלחת להבין אותי, לקדם אותי ולהמשיג לי דברים בצורה מעולה".


"למדתי על עצמי והגעתי למודעות של מה אני צריכה לעשות כדי להמשיך את התהליך. אני  אתקדם  בקצב שלי ואפנים את הדברים, אתן להם לשקוע ולמצוא את המיקום המתאים.
את המאמנת הכי טובה שהיתה לי, הצלחת להוציא ממני מה שאף אחד לא הצליח.... זה דרש מאמץ נפשי ואולי גם פיזי, אבל עם רגישות שלך ותמיכה  וזיכרון מדהים עזרת לי להעלות על כתב ובעל פה, נושאים שמעולם לא העלתי בקול רם, אז תודה על הכל "...
א' בת 55 מתאמנת לתעסוקה ולחיים.

"אין מילים על היסודיות, החשיבה וההשקעה, תודה!!"

* ניתן לקבל פרטים מלאים וליצור קשר עם מתאמניי לשם קבלת המלצות ממקור ראשון, היכנסו ל"צור קשר" והפרטים בדרך אליכם